Odkrywamy nowe lokalizacje

Rozbiórki i wyburzenia wykonujemy różnymi metodami – tradycyjnymi i przy wykorzystaniu specjalistycznych maszyn. Naszym atutem jest nowoczesna flota i doświadczona kadra. Zasięg działania Firmy obejmuje całą Polskę. Nowoczesny sprzęt sprawia, że możemy świadczyć usługi w każdym, nawet bardzo trudnym terenie.


Nasz personel o wysokich kompetencjach pozwala w należyty sposób wykonać każde, nawet najbardziej wymagające zadania. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie wykonując skomplikowane rozbiórki o zróżnicowanej konstrukcji i wysokości.

Wykonujemy ręczne wyburzenia i rozbiórki obiektów, które z uwagi na przyjętą technologię robót nie mogą zostać wyburzone przy użyciu ciężkiego sprzętu budowlanego. Tego typu rozbiórki pozwalają na dokładną segregację elementów konstrukcji, a przez to skuteczną utylizację odpadów powstałych w wyniku demontażu. Tam, gdzie można zastosować ciężki sprzęt wykonujemy wyburzenia i rozbiórki obiektów przy użyciu specjalistycznego sprzętu o dużej wydajności. Pozwala to w krótszym czasie wykonać zadanie.